jest obecnie pusty...

Róża jerychońska / Róża z Jerycha

Dostępność: Dostępny

Nr produktu: 5

cena: 10,00
 

rozajery1Najbardziej zdumiewająca roślina na Ziemi pochodząca z obszarów Jordanii. Do Europy przywędrowała wraz z pielgrzymami powracającymi z Ziemi Świętej. Odświeża powietrze, pochłania dym papierosowy. W zasuszonym stanie zapobiega zaburzeniom snu i chroni przed domowym robactwem. Mimo że wygląda jak martwa, to jednak siła wody budzi ją po kilkunastu godzinach do życia. Zasuszony kłębek przemienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w zieloną roślinę.

rozajeryŻeby podziwiać ten mały cud rozkwitania wystarczy zalać różę wodą w miseczce tak, aby jej korzeń był zanurzony. Rośliny nie trzeba nawet sadzić. Po ok. 2-4 dniach róża rozwinie się całkowicie. Róża lubi dużo światła, czasem nawet dopiero po powtórnym zasuszeniu i namoczeniu, w drugim cyklu staje się bardziej zielona. Przez tydzień może pozostać w wodzie, potem jak każda roślina pustynna potrzebuje okresu suszy, który musi trwać 2 tygodnie. Wtedy zwija się znów w kłębek. Po tym czasie może znowu rozkwitnąć (dowolną ilość razy).

 

Brak produktów

Droga Mleczna Droga Mleczna

Stwórz Drogę Mleczną w pokoju dziecka z gwiazdek świecących w ciemności!

cena: 23,00 Kupuję
Hodowla kryształów Hodowla kryształów

Wyhoduj wspaniały kryształ w jednym z wybranych kolorów!

cena: 27,00 Kupuję
Orzeszki ziemne własnej hodowli Orzeszki ziemne własnej hodowli

Wyhoduj własne orzeszki ziemne!

cena: 15,00 Kupuję

Opinie o tym produkcie:

Autor komentarza: Beata B. Dodano: 19 czerwca 2012 Kupiłam różę i jestem mile zaskoczona. myślałam ze będę musiała czekac na jej rozwinięcie jak czeka się na wzrost roslin :). Włozyłam ją do wody na talerzyku po godzinie zaczęła się rozwijać. Niesamowicie piekny widok, jak z szarego kłębka liście zaczynają nabierać zielonej barwy. Mi sie bardzo podoba ;). Zobaczymy jak będzie dale. Na razie jestem zachwycona ;)
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...